Дитячий диван "Кубус" Лівс
Код товару: 7558032
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 245 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 112 см |
| Глибина | 82 см |
| Висота | 52 см |
| Розмір спального місця | 76х188 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Дитячий диван "Кубус" Лівс
Характеристики
Дитячий диван "Кубус" - компактна, практична і багатофункціональна меблі. Він оснащений міцними, надійними кріпленнями, викочування трансформації, містким коробом для білизни, а також опорами з твердого пластикату. Високий рівень комфорту забезпечує наповнювач, що складається з декількох шарів. Оббивка дивана може виконуватися в двох тканинах . Фахівці радять використовувати як однотонні матеріали, так і тканини з малюнком.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "викочування":
| Ширина | 112 см |
| Глибина | 82 см |
| Висота | 52 см |
| Розмір спального місця | 76х188 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Низький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Тахта |
| Модифікація | Кутовий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дитячого садка |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Вікова група | Підлітки |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Дитячий диван "Кубус" Лівс
Переглянути всі відгуки
7 245 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 112 см |
| Глибина | 82 см |
| Висота | 52 см |
| Розмір спального місця | 76х188 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Низький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Тахта |
| Модифікація | Кутовий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дитячого садка |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Вікова група | Підлітки |
| Виробник | Лівс |
7 245 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Кубус" Лівс
7 245 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Кубус" Лівс
Схожі товари
