Обідній розкладний стіл "Вірджинія" Maro
Код товару: 7558044
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
26 210 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Довгий |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Темний горіх
Опис - Обідній розкладний стіл "Вірджинія" Maro
Характеристики
Обідній розкладний стіл "Вірджинія" від виробника Maro можна з упевненістю назвати класикою , яка гармонійно впишеться в < i> будь-який інтер'єр . Особливістю столу є ніжки, виконані в неповторному стилі , а так само його красива і ніжна забарвлення. Розміри даного вироби дають можливість вписатися в будь-який затишне місце вашого будинку. Величина столу в розкладеному вигляді - 250 см.
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Довгий |
| Форма | Прямокутний |
| Тип | Обідній |
| Вага | 110 кг |
| Виробник | Maro |
Відгуки - Обідній розкладний стіл "Вірджинія" Maro
Переглянути всі відгуки
26 210 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Довгий |
| Форма | Прямокутний |
| Тип | Обідній |
| Вага | 110 кг |
| Виробник | Maro |
26 210 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Обідній розкладний стіл "Вірджинія" Maro
26 210 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Обідній розкладний стіл "Вірджинія" Maro
Схожі товари


