Кухонний куточок "Рондо-6" Лівс
Код товару: 7558404
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 887 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 165 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 89 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
-
Дуб світлий (шпон)
-
Дуб Сонома
-
Дуб темний (шпон)
-
Горіх Рібера
Опис - Кухонний куточок "Рондо-6" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Рондо-6" виготовляється з високоякісних і натуральних матеріалів. В основі каркаса використовується натуральне дерево. Оббивка виконується з приємних на дотик і досить щільних тканин. Куточок відрізняється хорошою функціональністю і універсальністю . Він зможе гармонійно вписатися в більшість сучасних інтер'єрів і в найрізноманітніші планування приміщень.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 165 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 89 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-6" Лівс
Переглянути всі відгуки
13 887 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 165 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 89 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Лівс |
13 887 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Рондо-6" Лівс
13 887 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-6" Лівс
Схожі товари
