Кухонний куточок "Рондо-5" Лівс
Код товару: 7558402
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
26 968 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 216 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 95 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Опис - Кухонний куточок "Рондо-5" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Рондо-5 " оформлений стримано і акуратно. Дизайн, виконаний в стилі модерн , дозволяє даному предмету інтер'єру вписатися в будь-який сучасний приміщення.
Якість куточка також порадує споживача. Кожна деталь вироби продумана чітко і грамотно. До його складу входять тільки висококласні і міцні матеріали, що забезпечують відмінну зносостійкість вироби.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Якість куточка також порадує споживача. Кожна деталь вироби продумана чітко і грамотно. До його складу входять тільки висококласні і міцні матеріали, що забезпечують відмінну зносостійкість вироби.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 216 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 95 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-5" Лівс
Переглянути всі відгуки
26 968 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 216 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 95 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Лівс |
26 968 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Рондо-5" Лівс
26 968 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-5" Лівс
Схожі товари
