Кухонний куточок "Рондо-7" Лівс
Код товару: 7558407
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 918 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 179 см |
| Глибина | 134 см |
| Висота | 93 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Опис - Кухонний куточок "Рондо-7" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Рондо-7" має унікальний цікавий дизайн. Його оббивним матеріалом можуть служити такі матеріали як флок, жаккрад, шенилл і різноманітні кожзаменители. У каркасі вироби застосовується натуральне дерево, яке забезпечує високу зносостійкість . Оригінальна зовнішнє оформлення куточка створюється поєднанням контрастних оббивних матеріалів, витончених металевих ніжок і деревини.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 179 см |
| Глибина | 134 см |
| Висота | 93 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-7" Лівс
Переглянути всі відгуки
18 918 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 179 см |
| Глибина | 134 см |
| Висота | 93 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
18 918 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Рондо-7" Лівс
18 918 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-7" Лівс
Схожі товари
