Комод "К-3" Скіф
Код товару: 7560399
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 101 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Вайт
-
Ваніль
-
Васабі
-
Венге
-
Дуб
-
Іворі
-
Какао
-
Червоне дерево
-
Мокко
-
Натуральний
-
Вільха
-
Горіх
-
Сірий
Опис - Комод "К-3" Скіф
Характеристики
Комод "К-3" від компанії виробника Скіф - незамінний елемент в спальні. Завжди потрібно місце куди б покласти одяг, спальне білизна, речі, тому комод в спальні - необхідність. Виготовлений з натурального дерева , тому можна бути впевненим в як, надійності, зносостійкості вироби . Комод прослужить довгі роки, а якісна фурнітура не принесе проблем. Модель представлена в безлічі кольорах.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Скіф |
Відгуки - Комод "К-3" Скіф
Переглянути всі відгуки
10 101 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Скіф |
10 101 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "К-3" Скіф
10 101 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "К-3" Скіф
Схожі товари
