Комод "К-4" Скіф
Код товару: 7560403
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 990 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Вайт
-
Ваніль
-
Васабі
-
Венге
-
Дуб
-
Іворі
-
Какао
-
Червоне дерево
-
Мокко
-
Натуральний
-
Вільха
-
Горіх
-
Сірий
Опис - Комод "К-4" Скіф
Характеристики
Комод "К-4" від компанії виробника Скіф підійде в будь-яку кімнату. Може бути універсальним , так як зберігати в ньому можна що завгодно. Має чотири містких ящика . Виготовлений з натурального дерева , тому прослужить довгі роки і при цьому не деформується і не втратить свій зовнішній вигляд . Чи не вибагливий у догляді , легко можна протирати вологою ганчіркою від пилу. Представлений в масі різних кольорів , ви легко зможете підібрати свій відтінок.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Скіф |
Відгуки - Комод "К-4" Скіф
Переглянути всі відгуки
8 990 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Скіф |
8 990 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "К-4" Скіф
8 990 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "К-4" Скіф
Схожі товари
