Комод "Арья" Майстер-Форм
Код товару: 7575939
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 815 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 95 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Молочний
-
Дуб крафт білий / Дуб крафт сірий
Опис - Комод "Арья" Майстер-Форм
Характеристики
Комоди завжди вважалися зручною і не великий за розмірами меблями для зберігання різних речей. Дана модель з модульної системи "Арья" виконана з ДСП в двох кольорах: венге темний і дуб молочний.
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 95 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Стиль | Арт деко |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Комод "Арья" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
6 815 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 95 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Стиль | Арт деко |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
6 815 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Арья" Майстер-Форм
6 815 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Арья" Майстер-Форм
Схожі товари


