Передпокій "Ольга" Компаніт
Код товару: 7575948
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 900 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 190 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх екко
-
Яблуня
Опис - Передпокій "Ольга" Компаніт
Характеристики
Надати коридору оригінальний вид - просто. Придбайте передпокій «Ольга» Компанит. Міцна збірка і металева фурнітура - стали незаперечними перевагами в даній моделі. Товар зібраний з окремих частин, які представляють функціональний і цікавий комплект. У ньому є дзеркальна панель з поличкою, дві тумбочки і вішалка, на якій міцно прироблено три гачка. Підійде для всіх інтер'єрів, особливо, для стриманою «класики».
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 190 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Вага | 34 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Передпокій "Ольга" Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 900 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 190 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Вага | 34 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 900 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Ольга" Компаніт
3 900 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Ольга" Компаніт
Схожі товари










