Комод 5Ш "Імперія" MiroMark
Код товару: 7575456
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 033 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 118 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
Опис - Комод 5Ш "Імперія" MiroMark
Характеристики
Місткий комод 5Ш "Імперія " відрізняється лаконічними формами і витонченими точеними ніжками. Корпус і фасад вироби має білу глянцеву поверхню, яка наповнює інтер'єр кімнати легкістю і легкістю. Класичний стиль і красива фурнітура є запорукою створення унікального дизайну спальні в аристократичному стилі.
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 118 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 42 кг |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Комод 5Ш "Імперія" MiroMark
Переглянути всі відгуки
6 033 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 118 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 42 кг |
| Виробник | MiroMark |
6 033 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 5Ш "Імперія" MiroMark
6 033 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 5Ш "Імперія" MiroMark
Схожі товари
