Комод 3Ш "Белла" MiroMark
Код товару: 7575445
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 615 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
-
Глянець ваніль / Вишня бюзум
-
Чорний глянець / Вишня бюзум
Опис - Комод 3Ш "Белла" MiroMark
Характеристики
Красивий і функціональний комод 3Ш "Белла" наповнить вашу кімнату комфортом. Його висувні ящики зможуть розмістити велику кількість речей. Міцні і якісні напрямні забезпечать безшумне і багаторазове відкривання. Фасади комода виготовлені з фарбованого ДСП, яке зверху оброблено лаком, що додає глянсовий ефект.
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 57 кг |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Комод 3Ш "Белла" MiroMark
Переглянути всі відгуки
6 615 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 78 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 57 кг |
| Виробник | MiroMark |
6 615 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 3Ш "Белла" MiroMark
6 615 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 3Ш "Белла" MiroMark
Схожі товари


