Комод-5М Компаніт
Код товару: 7553357
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 425 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх екко
-
Яблуня
Опис - Комод-5М Компаніт
Характеристики
Комод-5М компанії Компанит володіє простим і в той же час функціональним дизайном. Він має п'ять широких висувних ящиків з заглибленнями на фасадах , щоб забезпечити зручне відкривання. Виріб виконаний з міцного і довговічного ламінованого ДСП . Комод розрахований на тривалу експлуатацію і не створює труднощів при догляді.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 31 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-5М Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 425 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 31 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 425 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-5М Компаніт
2 425 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-5М Компаніт
Схожі товари


