Комод-2 + 3М Компаніт
Код товару: 7553353
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 510 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх екко
-
Яблуня
Опис - Комод-2 + 3М Компаніт
Характеристики
Комод-2 + 3М компанії Компанит стане стильним і функціональним елементом вашого інтер'єру. Його конструкція пропонує три великих висувних ящика і два маленьких . Фасади ящиків забезпечені заглибленнями для зручності відкривання. Виріб виконаний з міцного ламінованого ДСП високої якості і розрахована на тривалий термін експлуатації.
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 29 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-2 + 3М Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 510 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 29 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 510 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-2 + 3М Компаніт
2 510 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-2 + 3М Компаніт
Схожі товари
