Комод-4Б Компаніт
Код товару: 7575959
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 415 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-4Б Компаніт
Характеристики
Комод-4Б - зручний і функціональний. Доповнить і прикрасить будь-який інтер'єр. Виконано в сучасному стилі. Для виготовлення корпусу меблів використовується ЛДСП. Має 4 зручних висувних ящика .
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 27 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-4Б Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 415 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 27 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 415 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-4Б Компаніт
2 415 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-4Б Компаніт
Схожі товари














