Комод-4А Компаніт
Код товару: 7575957
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 310 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-4А Компаніт
Характеристики
Висока надійність висувних ящиків комода - 4А обумовлена застосуванням якісної фурнітури і матеріалів конструкції. Використовуються роликові напрямні. Ручки комодів - металеві. Має 4 зручних висувних ящика.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 25 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-4А Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 310 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 25 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 310 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-4А Компаніт
2 310 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-4А Компаніт
Схожі товари












