Комод-3Б Компаніт
Код товару: 7575972
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 920 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 79 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-3Б Компаніт
Характеристики
Свою назву комод отримав з французької мови, і це слово означає «зручний». Сама конструкція до Омодею-3Б відбулася від з'єднання скрині і шафи, спочатку звана «скриня». Сьогодні комоди зовсім не схожі на громіздкі ящики і є прикрасою інтер'єру віталень, спалень і їдалень. Робіть свій вибір!
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 79 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-3Б Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 920 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 79 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 920 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-3Б Компаніт
2 920 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-3Б Компаніт
Схожі товари












