Комод пеленальний "К3 + 3" Пехотін
Код товару: 7553371
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 905 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 95 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Широкий |
Варіанти кольорів
-
Бетон
-
Венге темний
-
Дуб сонома
-
Дуб тахо
-
Лісний горіх
-
Вільха
-
Горіх
-
Трюфель
Опис - Комод пеленальний "К3 + 3" Пехотін
Характеристики
Комод пеленальний "К3 + 3" зробить процедуру сповивання і переодягання вашого малюка комфортним і безпечним. Практичне, безпечне і зручне виріб створено з екологічно чистого ламінованого ДСП , без звичайних звичних ручок і з бортиком без гострих кутів. Коли ваше чадо підросте, ви зможете в комоді зберігати особисті речі, іграшки, рушники, а пеленатор в складеному вигляді можна пристосувати як поличку для вазонів з квітами, фруктами або горщиків з живими квітами. У розкладеному стані глибина пеленатора становить 73 см.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 95 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для сповивання |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Комод пеленальний "К3 + 3" Пехотін
Переглянути всі відгуки
3 905 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 95 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для сповивання |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Пехотін |
3 905 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод пеленальний "К3 + 3" Пехотін
3 905 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод пеленальний "К3 + 3" Пехотін
Схожі товари


