Вітрина "Лаура Нова" Скай
Код товару: 7560220
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 220 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 67 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Горіх італійський
Опис - Вітрина "Лаура Нова" Скай
Характеристики
Вітрина "Лаура Нова" від виробника Скай представляє собою дивне меблевий виріб з шикарним класичним дизайном і прекрасною якістю. Воно виконане на європейському рівні і по всім високим стандартам технологій, завдяки чому має велику зносостійкість і довговічністю. Скло моделі виготовлено з художньою обробкою.
| Ширина | 67 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 85 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Вітрина "Лаура Нова" Скай
Переглянути всі відгуки
11 220 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 67 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 85 кг |
| Виробник | Скай |
11 220 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітрина "Лаура Нова" Скай
11 220 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітрина "Лаура Нова" Скай
Схожі товари
