Двох'ярусне ліжко "Л-304" Скіф
Код товару: 7560217
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
16 120 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 178 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Вайт
-
Ваніль
-
Васабі
-
Венге
-
Дуб
-
Іворі
-
Какао
-
Червоне дерево
-
Мокко
-
Натуральний
-
Вільха
-
Горіх
-
Сірий
Опис - Двох'ярусне ліжко "Л-304" Скіф
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Л-304" унікальна в своєму виді. Має два яруси, з яких нижній трансформується в місце для посиденьок на двох . Дітям така функція буде до душі, так як її можна використовувати для ігор . Сама ліжко надійна і міцна, витримає будь-яке навантаження . Виконана з масиву хвої. Модель має велику кольорову палітру , яка допоможе вам вибрати відповідний для вас відтінок дерева. Оснащена двома ящиками. Підставою під матрац служать дерев'яні лаги .
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка буковими ламелями.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza в розділі Матраци.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка буковими ламелями.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza в розділі Матраци.
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 178 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | Зі столом |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Скіф |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Л-304" Скіф
Переглянути всі відгуки
16 120 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 178 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | Зі столом |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Скіф |
16 120 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Л-304" Скіф
16 120 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Л-304" Скіф
Схожі товари


