Дитяче ліжко горище "Л-305" Скіф
Код товару: 7560221
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
23 309 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота узголів'я | 197 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Два |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Вайт
-
Ваніль
-
Васабі
-
Венге
-
Дуб
-
Іворі
-
Какао
-
Червоне дерево
-
Мокко
-
Натуральний
-
Вільха
-
Горіх
-
Сірий
Опис - Дитяче ліжко горище "Л-305" Скіф
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Л-305" від компанії виробника Скіф - сучасний варіант ліжок для дітей. Має незвичайну планування . На першому ярусі ліжко розташована перпендикулярно до верхньої , тому розраховуйте, що в розкладеному вигляді глибина збільшується до 200 см. Так само на першому ярусі розташована поличка , яку можна використовувати, як для ігор, так і функціонально. Ліжко виготовлено з масиву хвої , тому вона міцна і надійна . Прослужить довгі роки . Так само підійде, як хлопчикам, так і дівчаткам будь-якого віку. Підставою під матрац служать дерев'яні лаги .
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка ящиками для білизни і буковими ламелями. Span >
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza в розділі Матраци.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка ящиками для білизни і буковими ламелями. Span >
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza в розділі Матраци.
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота узголів'я | 197 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | Зі столом |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Скіф |
Відгуки - Дитяче ліжко горище "Л-305" Скіф
Переглянути всі відгуки
23 309 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 202 см |
| Висота узголів'я | 197 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | Зі столом |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Скіф |
23 309 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко горище "Л-305" Скіф
23 309 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко горище "Л-305" Скіф
Схожі товари


