Односпальне ліжко "Дональд" 80x190 Дрімка
Код товару: 7582632
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 070 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 37 см |
Опис - Односпальне ліжко "Дональд" 80x190 Дрімка
Характеристики
Повноцінний сон важливий для зростаючого організму, отже, до вибору ліжок підійдіть серйозно. Вони повинні бути жорсткими, дуже зручними, підтримувати хребет і розподіляти навантаження. Саме таким характеристикам відповідає ліжко "Дональд" . Вона є втіленням стилю, функціоналу і лаконічності. При середніх параметрах, меблі неймовірно комфортна. Крім того, продукція виробляється з бука, в основу покладено гнуті ламелі, які створять ортопедичний ефект. Вони сприяють провітрювання і вентилюванню.
Ціна вказана за ліжко, в комплектацію якої входить комплект висувних ящиків (корпус-ДСП, низ-ХДФ, який складається з трьох частин, фасад - дерево) і гнуті ортопедичні ламелі, що використовуються в якості основи під матрац.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів "Golden Plaza" в розділі Матраци.
Ціна вказана за ліжко, в комплектацію якої входить комплект висувних ящиків (корпус-ДСП, низ-ХДФ, який складається з трьох частин, фасад - дерево) і гнуті ортопедичні ламелі, що використовуються в якості основи під матрац.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів "Golden Plaza" в розділі Матраци.
Варіанти додаткової комплектації:
- додаткові два ящика для речей з бука і фанери
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 37 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Дрімка |
Відгуки - Односпальне ліжко "Дональд" 80x190 Дрімка
Переглянути всі відгуки
7 070 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 37 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Дрімка |
7 070 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Односпальне ліжко "Дональд" 80x190 Дрімка
7 070 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Односпальне ліжко "Дональд" 80x190 Дрімка
Схожі товари
