Односпальне ліжко "Каспер" 80x190 Дрімка
Код товару: 7582633
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 275 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 56 см |
Опис - Односпальне ліжко "Каспер" 80x190 Дрімка
Характеристики
Дерев'яне ліжко "Каспер" створена для комфортного сну. В її основі лежить ламельная сітка, яка має низку переваг. Серед основних - створення ортопедичного ефекту і рівномірний розподіл навантаження. Крім цього, вона створює провітрювання і вентилювання, що подовжує термін служби ліжка. Прокинувшись на цьому ліжку, дитина не відчує болю в хребті. Технологія виробництва і якість перевірена роками, тому без сумніву - це вартісне виріб. Товар з цільного масиву бука.
Ціна вказана за ліжко, в комплектацію якої входить комплект висувних ящиків (корпус-ДСП, низ-ХДФ, який складається з трьох частин, фасад - дерево) і гнуті ортопедичні ламелі, що використовуються в якості основи під матрац.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів "Golden Plaza" в розділі Матраци.
Ціна вказана за ліжко, в комплектацію якої входить комплект висувних ящиків (корпус-ДСП, низ-ХДФ, який складається з трьох частин, фасад - дерево) і гнуті ортопедичні ламелі, що використовуються в якості основи під матрац.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів "Golden Plaza" в розділі Матраци.
Варіанти додаткової комплектації:
- додаткові два ящика для речей з бука і фанери
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 56 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Дрімка |
Відгуки - Односпальне ліжко "Каспер" 80x190 Дрімка
Переглянути всі відгуки
7 275 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 56 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Дрімка |
7 275 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Односпальне ліжко "Каспер" 80x190 Дрімка
7 275 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Односпальне ліжко "Каспер" 80x190 Дрімка
Схожі товари


