Двох'ярусне ліжко "Твікс" Компаніт
Код товару: 7553390
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 925 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 78 см |
| Глибина | 211 см |
| Висота узголів'я | 153 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 153 см |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Двох'ярусне ліжко "Твікс" Компаніт
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Твікс" компанії Компанит стане відмінним вибором для дитячої, в якій живуть дві дитини. Вона має поглиблення для матраців і широкий ящик для постільної білизни . Верхній ярус забезпечений захисним бортиком. З торцевого боку передбачена вбудована сходи , що полегшує підйом вгору. Каркас повністю виконаний з міцного ламінованого ДСП .
| Ширина | 78 см |
| Глибина | 211 см |
| Висота узголів'я | 153 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 153 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 2 років |
| Розмір | Вузький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 97 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Твікс" Компаніт
Переглянути всі відгуки
6 925 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 78 см |
| Глибина | 211 см |
| Висота узголів'я | 153 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 153 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 2 років |
| Розмір | Вузький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 97 кг |
| Виробник | Компаніт |
6 925 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Твікс" Компаніт
6 925 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Твікс" Компаніт
Схожі товари


