Двох'ярусне ліжко "Твікс-2" Компаніт
Код товару: 7553392
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 990 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 153 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 153 см |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Двох'ярусне ліжко "Твікс-2" Компаніт
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Твікс-2" компанії Компанит стане оптимальним вибором, якщо у вашій невеликій дитячій живуть двоє дітей. Дана модель відрізняється своїми компактними розмірами. Вона має ящик для постільної білизни і закріплену на фасаді сходи, полегшує підйом вгору. Каркас цілком виконаний з ламінованого ДСП. На верхньому ярусі є бортики для більшої безпеки.
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 153 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 153 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 97 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Твікс-2" Компаніт
Переглянути всі відгуки
6 990 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 153 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 153 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 97 кг |
| Виробник | Компаніт |
6 990 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Твікс-2" Компаніт
6 990 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Твікс-2" Компаніт
Схожі товари


