Дитяча двомісна ліжко "Соня-5" Пехотін
Код товару: 7559472
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 375 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 87 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 87 см |
Варіанти кольорів
-
Бетон
-
Венге темний
-
Дуб сонома
-
Дуб тахо
-
Лісний горіх
-
Вільха
-
Горіх
-
Трюфель
Опис - Дитяча двомісна ліжко "Соня-5" Пехотін
Характеристики
Ліжко "Соня-5" має два односпальні місця . Вона відмінно підійде для дитячої спальні. Вона до омфортная, стильна і має цікавим дизайн . Пару містких ящиків під ліжком дозволять зберігати спальне білизна або інші речі в безпосередній близькості. Міцний матеріал дозволить користуватися ліжком довгі роки без деформації і спотворення зовнішнього вигляду ліжка. Колірна гамма дає великі можливості при підборі ліжка відповідно до інтер'єру.
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 87 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 87 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Скандинавський |
| Оснащення | З додатковим спальним місцем |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Пехотін |
| Модифікація | Викочування |
Відгуки - Дитяча двомісна ліжко "Соня-5" Пехотін
Переглянути всі відгуки
8 375 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 87 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 87 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Скандинавський |
| Оснащення | З додатковим спальним місцем |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Пехотін |
| Модифікація | Викочування |
8 375 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяча двомісна ліжко "Соня-5" Пехотін
8 375 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяча двомісна ліжко "Соня-5" Пехотін
Схожі товари
