Дитяче ліжко-гірка "Валенсія" Меблі-Сервіс
Код товару: 7570168
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 261 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 202 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 182 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 170 см |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Дитяче ліжко-гірка "Валенсія" Меблі-Сервіс
Характеристики
Дитяче ліжко-гірка "Валенсія" дуже проста і комфортна для вашого сну. Розрахована ліжко для однієї людини, який отримає на ній хороший і комфортний сон. Ліжко може бути оснащена ортопедичним підставою під матрац - ламелями (в вартість ліжка не входить). Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
| Ширина | 202 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 182 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 170 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Дитяче ліжко-гірка "Валенсія" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
8 261 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 202 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 182 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 170 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
8 261 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-гірка "Валенсія" Меблі-Сервіс
8 261 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-гірка "Валенсія" Меблі-Сервіс
Схожі товари


