Дитяче ліжко "Валенсія" Меблі-Сервіс
Код товару: 7570173
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 610 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 69 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 69 см |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Дитяче ліжко "Валенсія" Меблі-Сервіс
Характеристики
Дитяча односпальне ліжко "Валенсія" дуже проста і комфортна для вашого сну. Розрахована ліжко для однієї людини, який отримає на ній хороший і комфортний сон. Ліжко може бути оснащена ортопедичним підставою під матрац - ламелями (у вартість ліжка не входить). Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 69 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 69 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Дитяче ліжко "Валенсія" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
4 610 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 69 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 69 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
4 610 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Валенсія" Меблі-Сервіс
4 610 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Валенсія" Меблі-Сервіс
Схожі товари


