Дитяче ліжко-горище "Ocean OD-16-1" Доріс
Код товару: 7578121
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
25 065 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
Варіанти кольорів
-
Блакитний / Білий
Опис - Дитяче ліжко-горище "Ocean OD-16-1" Доріс
Характеристики
Ліжко-горище OD- 16-1 для дитячої кімнати колекції "Ocean" української фабрики включає в себе верхню ліжко і письмовий стіл. Прекрасні сучасні кольору зроблять кімнату вашої дитини яскравою, веселою і по дитячому затишною. Яскраві наклейки на ліжко і шафа надають цій колекції меблів родзинку, яка радує око дитини і змушує його посміхатися. У спальній кімнаті колекції "Ocean" дитина відчує себе в своїй стихії. Підстава для матраца - ДСП . Рекомендована висота матраца - до 20 см.
За додаткову плату конструкція може бути доукомплектована мобільною тумбою OD-17. При необхідності можливе виготовлення "дзеркального" варіанту (обов'язково повідомити менеджеру при замовленні).
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
За додаткову плату конструкція може бути доукомплектована мобільною тумбою OD-17. При необхідності можливе виготовлення "дзеркального" варіанту (обов'язково повідомити менеджеру при замовленні).
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Морський |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Ocean OD-16-1" Доріс
Переглянути всі відгуки
25 065 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Морський |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
25 065 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Ocean OD-16-1" Доріс
25 065 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Ocean OD-16-1" Доріс
Схожі товари
