Дитяче ліжко-трансформер "Ocean OD-30" Доріс
Код товару: 7578124
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
16 960 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 185 см |
| Глибина | 79 см |
| Висота узголів'я | 103 см |
| Кількість спальних місць | Полуторне |
| Висота узніжжя | 103 см |
Варіанти кольорів
-
Блакитний / Білий
Опис - Дитяче ліжко-трансформер "Ocean OD-30" Доріс
Характеристики
Унікальна конструкція ліжечка-трансформер "Ocean Od-30 ", дозволить вам використовувати її від народження до 12 років. У міру дорослішання дитини ліжко-трансформер можна розділити на окремі елементи: ліжко зі спальним місцем 70 х 180 см, комод і письмовий стіл. Декор - гіпсові ілюмінатори з наклейкою Oracal, гіпсові рятувальні круги з ручним розписом, оригінальні ручки, виконані в морській тематиці.
За додаткову плату можлива комплектація підліткової ліжка захисними бортиками.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
За додаткову плату можлива комплектація підліткової ліжка захисними бортиками.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
| Ширина | 185 см |
| Глибина | 79 см |
| Висота узголів'я | 103 см |
| Кількість спальних місць | Полуторне |
| Висота узніжжя | 103 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Новонароджені |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Морський |
| Оснащення | З пеленальним столиком |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
| Модифікація | Трансформер |
Відгуки - Дитяче ліжко-трансформер "Ocean OD-30" Доріс
Переглянути всі відгуки
16 960 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 185 см |
| Глибина | 79 см |
| Висота узголів'я | 103 см |
| Кількість спальних місць | Полуторне |
| Висота узніжжя | 103 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Новонароджені |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Морський |
| Оснащення | З пеленальним столиком |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
| Модифікація | Трансформер |
16 960 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-трансформер "Ocean OD-30" Доріс
16 960 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-трансформер "Ocean OD-30" Доріс
Схожі товари
