Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник СідіМ

СідіМ

Торгова марка сидимо з Харкова - це максимум комфорту і затишку для вас і ваших близьких. Якщо ви хочете купити зручний диван чи ліжко, то вас напевно зацікавлять вироби цього бренду. Компанія пропонує масу варіантів, тому кожен покупець може знайти меблі , яка прикрасить інтер'єр його житла, подарує комфорт і при цьому, не вдарить по фінансам.

Роком народження торгової марки сидимо є 2001 рік, тому її вироби вже знайомі покупцям України. Популярність продукція отримала завдяки своїм позитивних якостей - надійності, ергономіки і привабливою ціною. А досягти цих особливостей вдалося за рахунок професіоналізму співробітників фабрики, застосування сучасного обладнання, використання якісних матеріалів і постійного розширення модельної лінійки.

Втім, навіть якщо ви не знайдете підходящого в каталозі виробника, компанія пропонує послугу виготовлення меблів на замовлення . В цьому випадку, клієнт не тільки запропонує свій ескіз моделі, а й отримає можливість вибору матеріалів каркаса і тканин для обробки. Так що, якщо вам потрібно облаштувати інтер'єр кімнати з нестандартним плануванням - фахівці фабрики сидимо допоможуть вам в цьому.