Кутовий диван "Барбадос поворотний" Сидимо
Код товару: 7577250
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
24 459 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 240 см |
| Глибина | 160 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 165х210 см |
| Механізм розкладання | Поворотний |
Варіанти кольорів
-
Dream Seed 420 Bibtex
-
Dream Seed 461 Bibtex
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Manchester 02 Apparel
-
Manchester 18 Apparel
-
Ельдорадо Aqua Артекс
-
Ельдорадо Sunshine Артекс
Опис - Кутовий диван "Барбадос поворотний" Сидимо
Характеристики
Кутовий диван "Барбадос поворотний" - класичне виконання кращого дивана за підсумками продажів. Перевірена конструкція і полюбилися висувні ящики в боках - запорука довгого і приємною експлуатації. Поєднання ламелей і високоеластичного ППУ забезпечує особливо комфортний сон і відпочинок. Особливу респектабельність моделі надає прикраса МФД вставками.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини і інших габаритах прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини і інших габаритах прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Поворотний":
| Ширина | 240 см |
| Глибина | 160 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 165х210 см |
| Механізм розкладання | Поворотний |
| Сторона | Права |
| Розмір | Маленький |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З полицею |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | СідіМ |
Відгуки - Кутовий диван "Барбадос поворотний" Сидимо
Переглянути всі відгуки
24 459 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 240 см |
| Глибина | 160 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 165х210 см |
| Механізм розкладання | Поворотний |
| Сторона | Права |
| Розмір | Маленький |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З полицею |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | СідіМ |
24 459 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Барбадос поворотний" Сидимо
24 459 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Барбадос поворотний" Сидимо
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


