Кутовий диван "Олбері" Сидимо
Код товару: 7577303
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
25 872 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 160 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 145х200 см |
| Механізм розкладання | Дельфін |
Варіанти кольорів
-
Dream Seed 420 Bibtex
-
Dream Seed 461 Bibtex
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Manchester 02 Apparel
-
Manchester 18 Apparel
-
Ельдорадо Aqua Артекс
-
Ельдорадо Sunshine Артекс
Опис - Кутовий диван "Олбері" Сидимо
Характеристики
Кутовий диван "Олбері" - компактне і стильне рішення практично в будь-якому інтер'єрі. Нейтральне оформлення - пастельний колір, проста форма, а також зручна трансформація в поєднанні з затишним просторим видом, роблять цей диван ідеальним для широкого ряду дизайнерських рішень.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини і інших габаритах прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Дельфін":
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини і інших габаритах прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Дельфін":
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 160 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 145х200 см |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Сторона | Права |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Високий |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | СідіМ |
Відгуки - Кутовий диван "Олбері" Сидимо
Переглянути всі відгуки
25 872 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 160 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 145х200 см |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Сторона | Права |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Високий |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | СідіМ |
25 872 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Олбері" Сидимо
25 872 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Олбері" Сидимо
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


