Стіл "Clip" 80 Nardi
Код товару: 7556284
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 880 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кафе |
Варіанти кольорів
-
Antracite
-
Bianco
-
Tortora
Опис - Стіл "Clip" 80 Nardi
Характеристики
Кухонний стіл "Clip" від італійського виробника Nardi - це ідеальний вибір для тих, хто вважає за краще стильну і при цьому не дуже химерну меблі в своєму будинку. Виріб виготовляється з міцних і якісних матеріалів , тому довговічне, а також воно не вибагливе в догляді і надовго залишиться в своєму первісному вигляді.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кафе |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Nardi |
Відгуки - Стіл "Clip" 80 Nardi
Переглянути всі відгуки
7 880 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кафе |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Nardi |
7 880 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стіл "Clip" 80 Nardi
7 880 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стіл "Clip" 80 Nardi
Схожі товари
