Стіл журнальний "Pop" Nardi
Код товару: 7556292
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 320 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 40 см |
| Висота | 39 см |
| Матеріал | Пластик |
| Місцезнаходження | Веранда |
| Призначення | Для кафе |
Варіанти кольорів
-
Antracite
-
Bianco
-
Caffe
-
Tortora
Опис - Стіл журнальний "Pop" Nardi
Характеристики
Стіл журнальний "Pop" від бренду Nardi - це унікальне поєднання ціни та якості. Виріб повністю виготовляється з найкращої сировини, тому воно зовсім не вибагливе в догляді і зносостійке. Стіл буде гармонійно виглядати в кожному будинку, інтер'єр якого виконаний в стилі модерн або хай-тек.
| Глибина | 40 см |
| Висота | 39 см |
| Матеріал | Пластик |
| Місцезнаходження | Веранда |
| Призначення | Для кафе |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Nardi |
Відгуки - Стіл журнальний "Pop" Nardi
Переглянути всі відгуки
2 320 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 40 см |
| Висота | 39 см |
| Матеріал | Пластик |
| Місцезнаходження | Веранда |
| Призначення | Для кафе |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Nardi |
2 320 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стіл журнальний "Pop" Nardi
2 320 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стіл журнальний "Pop" Nardi
Схожі товари
