Пуфік "Leonardo Rombo" Lareto
Код товару: 7551807
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 260 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 49 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Absolut De Luxe Beige Акітекс
-
Absolut De Luxe Berry Акітекс
-
Absolut De Luxe Canvas Акітекс
-
Absolut De Luxe Capuccino Акітекс
-
Absolut De Luxe Chilli Акітекс
-
Absolut De Luxe Chocolate Акітекс
-
Absolut De Luxe Copper Акітекс
-
Absolut De Luxe Dark Brown Акітекс
-
Absolut De Luxe Flamingo Акітекс
-
Absolut De Luxe Green Акітекс
-
Absolut De Luxe Ground Акітекс
-
Absolut De Luxe Ivory Акітекс
-
Absolut De Luxe Mahagon Акітекс
-
Absolut De Luxe Mocca Акітекс
-
Absolut De Luxe Natural Акітекс
-
Absolut De Luxe Nero Акітекс
-
Absolut De Luxe Sabia Акітекс
-
Absolut De Luxe Shell Акітекс
-
Absolut De Luxe Tabacco Акітекс
-
Absolut De Luxe White Акітекс
Опис - Пуфік "Leonardo Rombo" Lareto
Характеристики
Стильний пуф "Leonardo Rombo" має унікальним дизайном і виготовлений за європейською технологією. Міцний металевий каркас з нержавіючої сталі виглядає витончено, незважаючи на те що відрізняється відмінною міцністю. В якості наповнювача м'якого сидіння використовується силіконізірованний пух, яка не мнеться навіть після тривалої експлуатації. Оббивка пуфика виконана з зносостійких гіпоалергенних матеріалів, тому вони не завдасть абсолютно ніякої шкоди вашому здоров'ю.
За додаткову плату можлива комплектація пуфика захисними накладками на ніжки, які виключають будь-які механічні пошкодження паркету або ламінату. Вартість виробу в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на пуф "Leonardo Rombo" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація пуфика захисними накладками на ніжки, які виключають будь-які механічні пошкодження паркету або ламінату. Вартість виробу в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на пуф "Leonardo Rombo" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 49 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Наповнення | Силіконізований пух |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для сидіння |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Стиль | Хай тек |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Пуфік "Leonardo Rombo" Lareto
Переглянути всі відгуки
10 260 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 49 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Наповнення | Силіконізований пух |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для сидіння |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Стиль | Хай тек |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Lareto |
10 260 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуфік "Leonardo Rombo" Lareto
10 260 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуфік "Leonardo Rombo" Lareto
Схожі товари








