Пуф "Rosso" Lareto
Код товару: 7562372
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 020 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 72 см |
| Висота | 42 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Serenata 1 Italvelluti
-
Serenata 11 Italvelluti
-
Serenata 14 Italvelluti
-
Serenata 17 Italvelluti
-
Serenata 20 Italvelluti
-
Serenata 23 Italvelluti
-
Serenata 25 Italvelluti
-
Serenata 28 Italvelluti
-
Serenata 30 Italvelluti
-
Serenata 32 Italvelluti
-
Serenata 34 Italvelluti
-
Serenata 36 Italvelluti
-
Serenata 38 Italvelluti
-
Serenata 4 Italvelluti
-
Serenata 41 Italvelluti
-
Serenata 9 Italvelluti
Опис - Пуф "Rosso" Lareto
Характеристики
Пуф "Rosso" від виробника Lareto є шикарним вибором меблів для оформлення лаунж зони кафе чи ресторану. Варто підкреслити, що моделі притаманні такі відмінні риси, як сучасний ексклюзивний дизайн і приємна забарвлення. Виріб неодмінно привнесе свою особливу родзинку в інтер'єр і доповнить всі достоїнства і деталі. Для виконання використовували виключно високоміцні і добірні матеріали європейського рівня, а оббивка виконана з особливою італійської тканини.
Ціна вказана на крісло "Rosso" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
Ціна вказана на крісло "Rosso" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 72 см |
| Висота | 42 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Декор | Каретна стяжка |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для сидіння |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Пуф "Rosso" Lareto
Переглянути всі відгуки
7 020 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 72 см |
| Висота | 42 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Декор | Каретна стяжка |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для сидіння |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Lareto |
7 020 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Rosso" Lareto
7 020 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Rosso" Lareto
Схожі товари






