Тумба ТВ "Барі" Сокме
Код товару: 7581612
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 805 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 58 см |
| Модифікація | Тумба-комод |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Вудкон / Дуб гранж пісочний
Опис - Тумба ТВ "Барі" Сокме
Характеристики
Тумба ТВ "Барі" від Сокме ідеально підійде всім вимогам, у тому числі за якістю і надійності. Ці меблі дуже функціональна і містка. Мінімалізм і витончені лінії - основні характеристики даної моделі. Дизайн тумби відмінно впишеться в найрізноманітніші інтер'єри. Будь-телевізор буде виглядати шикарно на цій тумбі.
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 58 см |
| Модифікація | Тумба-комод |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Вага | 46 кг |
| Виробник | Сокме |
Відгуки - Тумба ТВ "Барі" Сокме
Переглянути всі відгуки
4 805 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 58 см |
| Модифікація | Тумба-комод |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Вага | 46 кг |
| Виробник | Сокме |
4 805 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба ТВ "Барі" Сокме
4 805 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба ТВ "Барі" Сокме
Схожі товари


