Тумба-пуф мобільна "Ельф" Енран
Код товару: 7555118
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 970 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 35 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
Варіанти кольорів
-
Емаль: Блакитний 04
-
Емаль: Салатовий 06
-
Емаль: Слонова кістка 02
-
Емаль: Теракотовий 03
Опис - Тумба-пуф мобільна "Ельф" Енран
Характеристики
Тумба-пуф мобільна "Ельф" компанії Енран стане оригінальним доповненням до інтер'єру дитячої. Вона надає два висувних ящика для зберігання невеликих особистих предметів. Також її кришка є м'яким сидінням, яке дозволяє використовувати тумбу в якості додаткового стільця. Роликові опори дають можливість без труднощів перемістити тумбу туди, де вона потрібна вам. Матеріалом виробу є масив бука, обшитий шпоном. Лакофарбове покриття абсолютно безпечно і екологічно.
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 35 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Низький |
| Призначення | Приліжкова |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Енран |
Відгуки - Тумба-пуф мобільна "Ельф" Енран
Переглянути всі відгуки
5 970 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 35 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Низький |
| Призначення | Приліжкова |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Енран |
5 970 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба-пуф мобільна "Ельф" Енран
5 970 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба-пуф мобільна "Ельф" Енран
Схожі товари


