Комод з фасадами "Ельф" Енран
Код товару: 7555116
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 455 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 107 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Емаль: Блакитний 04
-
Емаль: Салатовий 06
-
Емаль: Слонова кістка 02
-
Емаль: Теракотовий 03
Опис - Комод з фасадами "Ельф" Енран
Характеристики
Комод з фасадами "Ельф" компанії Енран вельми стане в нагоді в інтер'єрі дитячої кімнати. Його конструкція пропонує три полки з шпону бука , закриті двома дверцятами зі зручними ручками . Кришка комода, обшита шпоном клена , може бути використана як додаткова полку. Регульовані опори з масиву бука допоможуть впоратися з нерівностями підлоги.
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 107 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Енран |
Відгуки - Комод з фасадами "Ельф" Енран
Переглянути всі відгуки
7 455 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 107 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Енран |
7 455 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод з фасадами "Ельф" Енран
7 455 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод з фасадами "Ельф" Енран
Схожі товари


