Тумба приліжкова ПКТ-4 Компаніт
Код товару: 7576217
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 626 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 62 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх екко
-
Яблуня
Опис - Тумба приліжкова ПКТ-4 Компаніт
Характеристики
В спальні біля ліжка добре мати тумбочки. Всі необхідні речі завжди будуть легко доступні якщо ви скористаєтеся тумбочкою "ПКТ-4" . Відмітна особливість цієї тумби - два висувних ящика . Нижній ящик більшого розміру.
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 62 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 16,8 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Тумба приліжкова ПКТ-4 Компаніт
Переглянути всі відгуки
1 626 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 62 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 16,8 кг |
| Виробник | Компаніт |
1 626 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова ПКТ-4 Компаніт
1 626 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова ПКТ-4 Компаніт
Схожі товари
