Передпокій Силует 3 "Світ Меблів"
Код товару: 7576215
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 560 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 170 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 214 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / венге світлий
Опис - Передпокій Силует 3 "Світ Меблів"
Характеристики
Якщо вважаєте, що знайти якісний і стильний гарнітур складно - подивіться на передпокій Силует 3 "Світ Меблів" . Вона зачаровує своїм ультрамодним дизайном і цікавою конструкцією. Висувні ящики (різних розмірів), велика шафа з двома дверима, кілька міцних полиць, гачки і дзеркало - все це створює цілісний закінчений вигляд. Товар дуже функціональний, практичний і компактний. Основа - ламінована ДСП категорії Е1 (в якій відсутні шкідливі формальдегіди). Поєднання теплих відтінків, робить продукцію більш елегантною.
| Ширина | 170 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 214 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Передпокій Силует 3 "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
10 560 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 170 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 214 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Виробник | Світ Меблів |
10 560 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій Силует 3 "Світ Меблів"
10 560 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій Силует 3 "Світ Меблів"
Схожі товари
