Тумба приліжкова Кармен нова "Світ Меблів"
Код товару: 7553896
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 060 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Горіх лак / Колір корпусу: Горіх лак
-
Колір фасаду: Піно лак / Колір корпусу: Білий
-
Колір фасаду: Піно лак + Золото / Колір корпусу: Білий
Опис - Тумба приліжкова Кармен нова "Світ Меблів"
Характеристики
Тумба приліжкова Кармен нова має дуже гарний і стильний дизайн. Вона дуже практична і довговічна , адже виготовлена тільки з кращих матеріалів найвищої якості, а саме з ДСП. Тумба дуже містка і функціональна, завдяки тому що її внутрішнє наповнення грамотно спроектовано .
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Тумба приліжкова Кармен нова "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
2 060 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
2 060 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова Кармен нова "Світ Меблів"
2 060 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова Кармен нова "Світ Меблів"
Схожі товари






