Трюмо Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Код товару: 7553894
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 326 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 82 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Будуар |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Патіно лак / Колір корпусу: Патіно
Опис - Трюмо Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Характеристики
Дуже зручне і красиве трюмо Кармен Нова Люкс ідеально доповнить інтер'єр вашої спальні, зробить його стильним і вишуканим, завдяки своєму цікавому і сучасному дизайну, а також унікальному колірному рішенню, Виріб виготовлено виключно з ДСП найвищої якості , тому цього воно довговічне і надійне.
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 82 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Будуар |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Трюмо Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
7 326 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 82 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Будуар |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
7 326 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Трюмо Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
7 326 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Трюмо Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Схожі товари
