Тумба мобільна "Mobler TB101" Mobler
Код товару: 7552902
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 560 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 41 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
Варіанти кольорів
-
Black Jack
-
Cube
-
Eiche
-
Nasi Goreng
-
Navara
-
Sashimi
-
Shitake
-
White
-
Бук рожевий
-
Бук ядро
-
Натуральний
-
Сірий
-
Чорний
Опис - Тумба мобільна "Mobler TB101" Mobler
Характеристики
Тумба "Mobler TB101" на колесах стане справжнім помічником у дитячій кімнаті. Завдяки містким скринькам, ваша дитина зможе зберігати в ній свої підручники та зошити. А для більшої зручності, на поверхні тумби передбачено місце для сидіння. Таким чином, ви легко зможете сидіти поруч з дитиною за столом під час занять.
Мобільність тумби "Mobler TB101" досягнута за рахунок оснащення прихованими прогумованими роликами, так що навіть дитина зможе з легкістю переміщати тумбу по кімнаті, не дряпаючи при цьому поверхню підлоги.
Ціна вказана за тумбу "Mobler TB101" в натуральному кольорі. Вартість виробу в інших варіантах кольорів прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Мобільність тумби "Mobler TB101" досягнута за рахунок оснащення прихованими прогумованими роликами, так що навіть дитина зможе з легкістю переміщати тумбу по кімнаті, не дряпаючи при цьому поверхню підлоги.
Ціна вказана за тумбу "Mobler TB101" в натуральному кольорі. Вартість виробу в інших варіантах кольорів прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 41 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Скандинавський |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Вузький |
| Призначення | Приліжкова |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | Mobler |
Відгуки - Тумба мобільна "Mobler TB101" Mobler
Переглянути всі відгуки
2 560 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 41 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Скандинавський |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Вузький |
| Призначення | Приліжкова |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | Mobler |
2 560 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба мобільна "Mobler TB101" Mobler
2 560 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба мобільна "Mobler TB101" Mobler
Схожі товари










