Комод "Mobler k800" Mobler
Код товару: 7552904
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 420 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | Дерево |
Варіанти кольорів
-
Black Jack
-
Cube
-
Eiche
-
Nasi Goreng
-
Navara
-
Sashimi
-
Shitake
-
White
-
Бук рожевий
-
Бук ядро
-
Натуральний
-
Сірий
-
Чорний
Опис - Комод "Mobler k800" Mobler
Характеристики
Комод k800 Mobler розроблений спеціально для дитячих кімнат , адже він виготовлений з натурального бука і покритий лляною олією і є повністю безпечним для здоров'я. Вироби з бука не вимагає особливого догляду і підлягають вологому прибиранню, стійкі до перепадів температури і служать досить довго.
Міцний матеріал комода k800 Mobler , його стійкість, приємна текстура і закруглений кути убезпечать вашого малюка від травм при взаємодії з меблями, а також доповнить інтер'єр кімнати. Також комод оснащений двома зовнішніми полками з двох сторін, на які додатково можна скласти іграшки.
Ціна вказана за комод k800 Mobler в натуральному кольорі. Вартість виробу в інших варіантах кольорів прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Міцний матеріал комода k800 Mobler , його стійкість, приємна текстура і закруглений кути убезпечать вашого малюка від травм при взаємодії з меблями, а також доповнить інтер'єр кімнати. Також комод оснащений двома зовнішніми полками з двох сторін, на які додатково можна скласти іграшки.
Ціна вказана за комод k800 Mobler в натуральному кольорі. Вартість виробу в інших варіантах кольорів прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 33 кг |
| Виробник | Mobler |
Відгуки - Комод "Mobler k800" Mobler
Переглянути всі відгуки
7 420 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 33 кг |
| Виробник | Mobler |
7 420 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Mobler k800" Mobler
7 420 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Mobler k800" Mobler
Схожі товари














