Тумба мобільна "Ельф 10+" Енран
Код товару: 7555148
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 400 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 61 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
Опис - Тумба мобільна "Ельф 10+" Енран
Характеристики
Тумба мобільна "Ельф 10 +" компанії Енран стане корисним функціональним доповненням до інтер'єру дитячої. Завдяки своїм компактним розмірам, вона не займає багато місця, а роликові опори дозволяють без праці перемістити її туди, де вона необхідна найбільше. Тумба виконана з масиву бука, обшитого шпоном бука і явора, і має три висувних ящика, фасади яких покриті кольоровою емаллю. Кожен ящик оснащений зручною рукояткою.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 61 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для одягу |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Енран |
Відгуки - Тумба мобільна "Ельф 10+" Енран
Переглянути всі відгуки
4 400 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 61 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для одягу |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Енран |
4 400 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба мобільна "Ельф 10+" Енран
4 400 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба мобільна "Ельф 10+" Енран
Схожі товари
