Комод "Ельф 10+" Енран
Код товару: 7555147
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 130 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 79 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Низький |
Опис - Комод "Ельф 10+" Енран
Характеристики
Комод "Ельф 10 +" компанії Енран гармонійно доповнить обстановку дитячої. Він має чотири широких висувних ящика , які добре підійдуть для зберігання одягу і постільної білизни. Кожен ящик оснащений двома зручними ручками на фасадах, що мають покриття з кольорової емалі . Матеріал вироби - масив бука, обшитий шпоном . Стильний дизайн без надмірностей добре впишеться в будь-який інтер'єр.
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 79 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Енран |
Відгуки - Комод "Ельф 10+" Енран
Переглянути всі відгуки
7 130 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 79 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Енран |
7 130 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Ельф 10+" Енран
7 130 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Ельф 10+" Енран
Схожі товари
