Тумба "Ельф 10+" Енран
Код товару: 7555150
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 915 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 73 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
Опис - Тумба "Ельф 10+" Енран
Характеристики
Тумба "Ельф 10+" компанії Енран допоможе оптимально розподілити робочий простір в кімнаті підлітка. Її конструкція пропонує одну відкриту полицю і три висувних ящика, фасади яких покриті кольоровою емаллю . Матеріал виробу - буковий масив, обшитий шпоном. Міцні опори з масиву бука мають функцію регулювання висоти.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 73 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Високий |
| Призначення | Для одягу |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Енран |
Відгуки - Тумба "Ельф 10+" Енран
Переглянути всі відгуки
4 915 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 73 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Високий |
| Призначення | Для одягу |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Енран |
4 915 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба "Ельф 10+" Енран
4 915 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба "Ельф 10+" Енран
Схожі товари
