Тумба для взуття ТО-3А Компаніт
Код товару: 7576033
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 520 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 73 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 102 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Тумба для взуття ТО-3А Компаніт
Характеристики
При оформленні прихожей завжди постає питання розміщення взуття. З цим легко впоратися тумба для взуття ТО-3А. Вона складається з двох відділень для взуття і одного шухляди для засобів догляду за взуттям та зберігання корисних дрібниць . Використовувана палітра кольорів дозволить гармонійно вписати цю тумбу для взуття в інтер'єр передпокою.
| Ширина | 73 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 102 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 34 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Тумба для взуття ТО-3А Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 520 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 73 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 102 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 34 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 520 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття ТО-3А Компаніт
2 520 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття ТО-3А Компаніт
Схожі товари












