Тумба для взуття "ТДВ-50" Югос
Код товару: 7680810
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 017 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 104 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Тумба-комод |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-50" Югос
Характеристики
Тумба для взуття "ТДВ-50" виглядає чудово завдяки своїй високій функціональності та стильному сучасному зовнішньому оформленню. До складу цієї моделі тумби входять як відкриті, і закриті полиці. Основний матеріал, що використовується у виробництві даної моделі – ламінована деревно-стружкова плита товщиною 16 мм.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 104 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Тумба-комод |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-50" Югос
Переглянути всі відгуки
3 017 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 104 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Тумба-комод |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
3 017 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-50" Югос
3 017 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-50" Югос
Схожі товари




